• Assign Menu from Admin > Appearance > Menus > Manage Locations > Top Navigation

Szanowni Rodzice!

Dnia 9 marca br. zostanie uruchomiona elektroniczna rekrutacja do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiszni Małej, która potrwa do 22 marca br.

Po uzupełnieniu WNIOSKU, drukują Państwo pełną dokumentację (wniosek wraz z załącznikami) i składają w sekretariacie placówki tylko PIERWSZEGO WYBORU.

W przypadku problemów z logowaniem prosimy o kontakt telefoniczny 71/312-70-79 w godzinach 7.00-14.00.

Szczegóły znajdą Państwo w:

1. Zarządzenie Wójta nr 9/2024 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym przy wsparciu systemu elektronicznego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Wisznia Mała na rok szkolny 2024/2025 – Przedszkola- rekrutacja

2. Zarządzenie Wójta nr 10/2024 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym przy wsparciu systemu elektronicznego do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wisznia Mała na rok szkolny 2024/2025 – Klasy I- rekrutacja