Dobre wieści nasz uczeń Karol Molczyk został powołany do Polish Soccer Skills.

Dobre informacje dotarły do nas za pośrednictwem klubu APN Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica.
Nasz uczeń Karol Molczyk został powołany do Polish Soccer Skills.
Graty Karol !! Przy okazji gratulujemy również Tymonowi Stelmaszykowi, który również został objęty tym programem.
Chłopaki tak trzymać.

Poniżej opis ze strony Polish Soccer Skills.

„Spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na naszych obozach, każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powołujemy najbardziej perspektywicznych graczy i obejmujemy ich programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasi Reprezentanci grali z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Manchester City, Liverpool Real Betis i wiele innych. Wyróżniający się zawodnicy zapraszani są na testy do Europejskich klubów. Między innymi nasi zawodnicy byli na testach w Bayern Monachium, Getafe czy Watford.”

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *