NO DOBRA, LUDZISKA, JEST SPRAWA !

Piszemy do Was wszystkich: uczących się w naszej szkole i gdzie indziej, z miasta i ze wsi, z bloków i domów jednorodzinnych, posiadaczy psów i kotów, chomików i złotych rybek (do tych szczególnie mamy biznes) i w ogóle skądś, do tych, co nas znają i dopiero poznają, tych, co nas lubią i nie lubią (wiemy, że takich nie ma, ale trochę się krygujemy ).
Mamy w szkole takiego jednego gościa, ma na imię Krzysiek. Ogólnie ciężko go jakoś sklasyfikować, bo generalnie pochłaniają go całkowicie nowe technologie, komputery, programowanie, multimedia i takie tam, ale potem jedzie na przegląd teatralny i jury wybiera go najlepszym aktorem (fakt, że w szkole nie przestaje nawijać; to wiemy już od dawna ). W międzyczasie zdobywa medale w pływaniu.
Niestety jakiś czas temu zaczął mu szwankować system operacyjny w organizmie i codziennie trzeba Krzychowi robić checking system operation, a potem loading of external z insuliny, żeby dalej działał (czasami, jak nie przestaje gadać, to sami mamy ochotę Go popsuć), ale jak wiecie wszystko kosztuje ( rodzice wiedzą jeszcze lepiej  ).
Możemy mu pomóc, ale musicie pogadać o tym z rodzicami. Wiemy, wiemy, nie jest łatwo, nic nie kminią, generalnie Was nie rozumieją, świat jest zły, pani z matmy za dużo zadaje, dyro się czepia o telefony, fizyka to w ogóle jakieś czary-mary, żółwie skórzaste prawie na wymarciu, rolnik nie może znaleźć żony, wczorajsze walentynki były do bani… O sorry, chyba się trochę zagalopowaliśmy, nie o tym miało być przecież. Wracając do sprawy, niektórych rzeczy sami nie załatwicie i od czasu do czasu dorośli są Wam potrzebni .
W tym wypadku mogą przekazać 1 % swojego podatku na tę sprawę, szczegóły poniżej. Do roboty! Wiemy, że dużo potraficie. Udowodniliście to już wielokrotnie. Na razie.
Załoga Małego Księcia

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *